![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 5108273
*
nr 510 8273
Färglitografi
Olle Baertling (1911 - 1981), 31/100, 38x74
Följerätt
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2008
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/2 11:14:26
1
5.500 kr
25/2 15:30:37
2
5.100 kr
25/2 15:31:30
2
5.500 kr
25/2 15:32:15
2
5.600 kr
25/2 15:39:00
1
ledande budet*
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle baertling
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
*
Färglitografi
nr 510 8273
Färglitografi
Olle Baertling (1911 - 1981), 31/100, 38x74
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 6.000 kr |
Såld: | 6.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/2 11:14:26 | 1 | 5.500 kr |
25/2 15:30:37 | 2 | 5.100 kr |
25/2 15:31:30 | 2 | 5.500 kr |
25/2 15:32:15 | 2 | 5.600 kr |
25/2 15:39:00 | 1 | ledande budet* |
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle baertling
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08