KONST / Litografier / Färglitografi 5108273
*
nr 510 8273
Färglitografi
Olle Baertling (1911 - 1981), 31/100, 38x74
Följerätt
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2008
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/2 11:14:26
1
5.500 kr
25/2 15:30:37
2
5.100 kr
25/2 15:31:30
2
5.500 kr
25/2 15:32:15
2
5.600 kr
25/2 15:39:00
1
ledande budet*
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle baertling
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
nr 510 8273
Färglitografi
Olle Baertling (1911 - 1981), 31/100, 38x74
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 6.000 kr |
| Såld: | 6.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2008 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/2 11:14:26 | 1 | 5.500 kr |
| 25/2 15:30:37 | 2 | 5.100 kr |
| 25/2 15:31:30 | 2 | 5.500 kr |
| 25/2 15:32:15 | 2 | 5.600 kr |
| 25/2 15:39:00 | 1 | ledande budet* |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle baertling
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



